Laatste nieuws
VLAG IN TOP !
15-04-2021

Kwakernaak heeft de opdracht van Waterschap Brabantse Delta ontvangen om 3 gemalen in Ruchpen, Schijf en Zegge te renoveren inclusief capaciteitsuitbreiding én één gemaal om te bouwen tot boostergemaal in Zegge Dorp.
Lees verder...
Word jij onze nieuwe uitvoerder gemalen?
06-04-2021

Wij zijn op zoek naar een ervaren 'uitvoeder gemalen' ter versterking en uitbreiding van onze afdeling 'uitvoering'. Ben jij op zoek naar een mooie uitdaging? Hou je van veelzijdige projecten? Bij ons is elke dag anders!
Wil jij jezelf verder ontwikkelen?
Lees verder...
Vervangen Ø700 mm. afsluiter
Uitvoering: maart 2020
Opdrachtgever: Gemeente Rotterdam
In RG Alexanderlaan is een 700 mm. afsluiter vervangen, aangezien de bestaande zuigafsluiter vast zat. De werkzaamheden zijn gecombineerd met andere werkzaamheden voor dit gemaal, waardoor het gemaal tijdelijk droog kwam te staan. In dit korte tijdsbestek van maximaal 2 dagen moesten onze vakmannen de 1403 kg. wegende afsluiter beheerst vervangen. Op de eerste dag zijn de werkzaamheden goed voorbereid. Op de tweede dag is de afsluiter verwisseld. Daarna kon het gemaal weer in bedrijf worden genomen.
Terug naar het projectoverzicht >>