Laatste nieuws
VLAG IN TOP !
15-04-2021

Kwakernaak heeft de opdracht van Waterschap Brabantse Delta ontvangen om 3 gemalen in Ruchpen, Schijf en Zegge te renoveren inclusief capaciteitsuitbreiding én één gemaal om te bouwen tot boostergemaal in Zegge Dorp.
Lees verder...
Word jij onze nieuwe uitvoerder gemalen?
06-04-2021

Wij zijn op zoek naar een ervaren 'uitvoeder gemalen' ter versterking en uitbreiding van onze afdeling 'uitvoering'. Ben jij op zoek naar een mooie uitdaging? Hou je van veelzijdige projecten? Bij ons is elke dag anders!
Wil jij jezelf verder ontwikkelen?
Lees verder...
TPI HRG Dordrecht
Uitvoering: nov. t/m dec. 2018
Opdrachtgever: Gemeente Dordrecht
Kwakernaak B.V. heeft een 'Bypass' installatie aangelegd. Deze tijdelijke pompinstallatie (TPI) is nodig om het aangetaste beton in de betonkelder te kunnen renoveren. Dit gemaal verpompt bij droog weer ca. 20.000 m3 afvalwater per dag. Gedurende de renovatie zal de zal de TPI de pompfunctie overnemen.
De beheerder van Gemeente Dordrecht, de heer Van der Nat, geeft hier meer uitleg over de werking van het gemaal.
Om een indruk te krijgen van de aangelegde TPI: Klik hier.
Terug naar het projectoverzicht >>